NAUKOWE TŁUMACZENIE ARTYKUŁÓW W JĘZYKU HISZPAŃSKIM

14 grudnia 2020

Academic Language Experts jest czołową akademicką firmą tłumaczeniową i redakcyjną dla naukowców. Tłumaczymy, redagujemy i formatujemy wszystkie teksty akademickie, w tym książki, artykuły, prace badawcze i inne. Rozumiemy, że tłumaczenie i redagowanie tekstów akademickich różni się od pracy nad innymi ogólnymi tekstami i wymaga specyficznej wiedzy i poziomu zrozumienia danej dziedziny.

Nasz zespół najlepszych specjalistów językowych z całego świata jest do Państwa dyspozycji, aby pomóc Państwu w publikacji Państwa badań. Każdy z naszych tłumaczy i redaktorów ma swój własny obszar specjalizacji, a my dopasujemy Twój projekt do tłumacza lub redaktora, który ma najlepsze zrozumienie i wiedzę na temat Twojej tematyki.

Nasz zespół rodzimych hiszpańskich tłumaczy i redaktorów jest dostępny do pracy nad Twoimi badaniami już dziś. Z setkami milionów hiszpańskojęzycznych użytkowników na całym świecie, hiszpańskie tłumaczenie wystawi Twoją pracę zupełnie nowej publiczności.

Przetłumacz swój artykuł z czasopisma na język hiszpański

Tłumaczenie akademickie Twojego artykułu i przygotowanie go do złożenia w wybranym przez Ciebie hiszpańskim czasopiśmie. Niezależnie od tego, czy Twoja dziedzina to historia czy inżynieria, mamy odpowiedniego eksperta językowego, który pomoże Ci opublikować Twój artykuł i postęp w Twojej karierze.

Tłumaczenie Twoich książek na język hiszpański

Chcesz przetłumaczyć swoją książkę na hiszpański? Nasz zespół doświadczonych tłumaczy pomoże Ci przygotować Twój tekst i sprawi, że będzie on brzmiał tak, jakby został napisany przez native speakera. Jeśli chodzi o środowisko akademickie, nic mniej nie wystarczy.

Przetłumacz swoją propozycję badawczą na język hiszpański

Jeśli chciałbyś nawiązać współpracę naukową i współpracę z hiszpańską społecznością akademicką, upewnij się, że brzmisz jak native speaker, tłumacząc lub redagując swoją propozycję badawczą z ALE.

image

Wojciech Kowal

Redakcja lingua-projekt.pl