Coronavirus zmusza nas do cyfryzacji. Masz strategię do treningu w obliczu pandemii?

1 września 2020

Czy wiesz, że 80% firm amerykańskich korzysta z eLearningu? Ponieważ pandemia COVID-19 kontynuuje ekspansję w różnych regionach świata i z ponurymi perspektywami na najbliższą przyszłość, instytucje i firmy muszą szukać innych sposobów, aby pozostać produktywnymi i dostarczać rozwiązania online nie tylko swoim klientom, ale także partnerom i pracownikom.

Dziś Idea Translations daje Ci wgląd w to, w jaki sposób możesz zaprojektować doświadczenie szkoleniowe online. Cyfrowe rozwiązania szkoleniowe przez lata rosły w postępie geometrycznym jako opcja tradycyjnych szkoleń w klasie prowadzonych przez instruktorów. W obliczu obecnego kryzysu stało się ono krytyczne, a nie tylko opcją.

Idea Translations od ponad 6 lat koncentruje się na przekształcaniu klasycznych szkoleń w eLearning i dostarczaniu wielojęzycznych rozwiązań eLearningowych. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów, które pomogą Ci zacząć myśleć o cyfrowych rozwiązaniach do tradycyjnych szkoleń w klasie.

  1. Klienci, potencjalni klienci, dostawcy i pracownicy muszą zapoznać się z Państwa produktami i usługami, każdy z nich pod określonym kątem. Czy wypróbowałeś prosty program szkoleniowy poprzez platformę internetową lub webinar, aby zaprezentować swoje rozwiązania? Jest to rozwiązanie ekonomiczne i może dać Ci wyobrażenie o reakcjach Twoich odbiorców na cyfrowe podejście do nauki.
  2. W czasach koronaawirusa, konwersja Twoich krytycznych programów szkoleniowych na eLearning jest koniecznością. Zacznij od oceny i określenia, jakie szkolenia krytyczne muszą być najpierw zdigitalizowane.
  3. Spróbuj zbudować w swoim zespole społeczność, która przekaże Ci informacje zwrotne na temat programów szkoleniowych. W obliczu kryzysu musimy skupić się na elemencie ludzkim, a prośba o informacje zwrotne od różnych grup odbiorców da Ci wysokiej jakości spostrzeżenia.
  4. Uprość sobie sprawę, że stworzenie świetnego szkolenia online nie musi być uciążliwą inicjatywą. W samym środku kryzysu utrzymanie prostego i łatwego w nawigacji kursu będzie najlepsze.
  5. W jaki sposób Twoja firma może przyczynić się do złagodzenia kryzysu zdrowia publicznego lub po prostu zrobić to, co jest właściwe w czasach, przez które przechodzi świat? Skup się na tym, jak możesz pomóc, a nie tylko jak zarabiać na swoich inicjatywach.

Jedną z kluczowych korzyści płynących z eLearningu jest szybkie dostarczanie informacji. Ludzie mogą brać udział w szkoleniach online w dowolnym miejscu. Teraz, kiedy jest dużo czasu do spędzenia w domu, ludzie szukają możliwości samodoskonalenia i uczenia się. Posiadanie internetowej platformy edukacyjnej zapewnia elastyczność i możliwość treningu podczas przymusowej przerwy w pracy.

image

Wojciech Kowal

Redakcja lingua-projekt.pl